top of page

“HEDEFLERE ULAŞMAK
ŞİMDİ DAHA KOLAY"

KARTOZ HOLDING LLC

Koşulsuz müşteri memnuniyeti...
Yıllar ve yollar KARTOZ HOLDING LLC'ye şahittir...

KARTOZ HOLDING LLC 2023 yılında kurulmuştur. Ailenin ikinci jenerasyonunun da katkılarıyla hızla gelişen otomotiv, makine üretimi, ithalat, ihracat, endüstriyel ürünler ve uluslararası ticaret alanlarında hizmet sunmakta olduğu faaliyetleri bu yeni form altında birleştirmiştir.

Grubun hidrolik makine imalatı ile başlayan sanayi ve endüstri geçmişi, kökleri  Izmir'de 1956 yılında atılan temellere dayanmaktadır.

 

Sanayi imalatçısı olarak başlayan ticari serüvenimiz, takip eden iki kuşağın katkılarıyla ticaret ve uluslararası iş yaşamında yön bulmuş ve önemli başarılar elde etmiştir.

 

Istanbul merkezli başlatılan, yeni iş fırsatları ve yepyeni iş cepheleri ile her gün yeni bir heyecan ve eforla, aynı anda dünyanın çeşitli ülkelerinde sürdürdüğümüz faaliyetleri ABD'de kurduğumuz bu yeni şirket ile farklı boyutlara taşımayı hedeflenmiştir.

KARTOZ HOLDING LLC kapasitesini, 2000'lü yıllarda farklı sektörlere eğilerek geliştirmiştir.

Otomotiv ürünleri ihracatı ile başlatılan aksiyonlar, yabancı iş ortakları ile birlikte KARTOZ HOLDING LLC'nin çeşitli iş birlikleri ile ABD - Çin - Japonya - Güney Kore - Rusya Federasyonu - Litvanya - Azerbaycan - Suudi Arabistan - Irak - Suriye - Yunanistan Cezayir - Avrupa Birliği ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinde devam etmiştir. 

KARTOZ HOLDING LLC tüm özellikleri en üst kalitede, tedarik edilecek en kabul edilebilir fiyatlarla ürün veya hizmetleri sunarken, pazar segmentinde marka vaadini ve ürün veya hizmet stratejisini temsil etmektedir.

 

STRATEJİK PLANLAMA

Organizasyonlar için en önemli adımlar, kırılganlık ve krizlerin iş hayatı akışında normal karşılandığı günümüz ortamı ve rekabet eşiğindeki dünyasında, kabul edilir ve sağlam ürün ve hizmetleri sunmaktan geçer. 

Bizler, danışmanlık deneyimi mekanizmasını canlandırmak burdayız.

 

ORGANİZASYON

KARTOZ HOLDING LLC, hakiki mükemmellik ve başarının ayrıntılarda saklı olduğunu bilen, iş dünyasının seçkin üyelerine hizmet verir.

Biz, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetin tüm yükünü ve ayrıntılarını taahhüt ederiz.

bottom of page